w kraju
za Oceanem
związane z głównymi artykułami w najnowszym "Tawacinie"

w kraju

strona internetowa poświęcona Indianom i Polskiemu Ruchowi Przyjaciół Indian redagowana przez Marka Nowocienia i Darka Kachlaka (aktualności, porady, zapowiedzi imprez, tablica ogłoszeń)

Strona zespołu Huu-Ska Luta - tancerzy Pow Wow z Torunia ! Pozdrawiamy wszystkich miłośników kultury Indian amerykańskich oraz sympatyków Polskiego Ruchu Przyjaciół Indian. W tym miejscu poznacie naszą historię, dowiecie się kim jesteśmy i co robimy.

Strona Ranoresa - Działalność kulturalna w zakresie propagowania kultury narodów tubylczych Ameryki Północnej i Południowej

Centrum informacyjne o tipi zawierające masę tekstów i informacji. Pod tym adresem działa też sklep internetowy z możliwością kupna tipi i akcesoriów
Sabina i Krzysztof Kolba
strona Żuczków z Limanowej o Crow

INDIAŃSKIE FORUM

Forum o Indianach, tutaj można podyskutować na dowolny temat związany z Indianami. Obecnie: tradycja indiańska a "biali".

Strona Gabrieli Prócnal o Dakotach. "Zdecydowałam się stworzyć stronę o Dakotach, gdyż chyba nie ma polskojęzycznej strony, która ukazywałaby tak różnorodne aspekty ich życia."

Strona Marka "Kaprysa" Ptasińskiego i grupy Ayustan Wanin Chikana Wacisa. "Stworzony przez nas program oparty jest na autentycznych zabawach, tańcach, wierzeniach Indian północnoamerykańskich tak, aby zachwycać całym wachlarzem oferty a jednocześnie prezentować kulturę rdzennych mieszkańców Ameryki bez żadnych przekłamań."

oficjalna strona zespołu Plebania - muzyka inspirowana kulturą Indian amerykańskich
Jacek Zatwarski
Indianie Wielkich Równin, piękne fotografie Leszka Opioli z pow wow
Sowa i Przyjaciele
polska strona o Czejenach